Про порядок госпіталізації вагітних хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип

 ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 Н А К А З

_16.01.2016_________                                                                     №________10_______

 

З метою забезпечення вагітних хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції спеціалізованою медичною допомогою

НАКАЗУЮ:

1. Начальнику управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Межерицькій С.В. , головним лікарям центральних районних та міських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги:

1.1. Забезпечити направлення до обласної клінічної лікарні вагітних, які хворі на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип з середньо важким та важким перебігом.

1.2. Забезпечити узгодження госпіталізації хворої вагітної із заступником головного лікаря з питань акушерства та гінекології або завідувачкою відділенням патології вагітних обласної клінічної лікарні.

1.3. Забезпечити узгодження транспортування важко хворих вагітних з завідувачем відділення анестезіології та реанімації обласної клінічної лікарні.

1.4. Забезпечити госпіталізацію до акушерських стаціонарів за місцем проживання вагітних, які хворі на легкі форми гострих респіраторних вірусних інфекцій та грип.

1.5. Взяти під особистий контроль виконання протоколів діагностики та лікування вагітних з гострими респіраторними вірусними захворюваннями, грипом та його ускладненнями.

1.6. Забезпечити щоденне надання інформації про вагітних хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції головному акушеру-гінекологу управління Герману Ю.В. по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

2. Головному лікарю обласної клінічної лікарні Клименку В.Л. забезпечити госпіталізацію та лікування вагітних з середньо важким та важким перебігом грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій та їх ускладнень.

3. Головному акушеру-гінекологу управління Герману Ю.В. здійснювати моніторинг стану вагітних хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції

4. Головному лікарю КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Бовкуну Ю.В., у разі необхідності забезпечити транспортування вагітних з районів області до пологових стаціонарів.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту Бондареву Л.В.

Директор Департаменту                                                                             В.М.Короленко