Міжрегіональна міждисциплінарна науково-практична конференція на тему: «Проблеми діагностики та супроводу мовленнєвих розладів у дітей»

 

14 червня 2016 року о 10.00 год. у приміщенні конференц-зали дитячої обласної клінічної лікарні (ІІІ поверх, дитяча обласна консультативна поліклініка) відбудеться міжрегіональна міждисциплінарна науково-практична конференція на тему: «Проблеми діагностики та супроводу мовленнєвих розладів у дітей»

за участю д.м.н., професора кафедри неврології, Одеського національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Стоянова Олександра Миколайовича; к.м.н., Одеського ДУ «Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров'я України» Бусової Валентини Степанівні; д.п.н., к.м.н., доцента, зав. кафедри корекційної освіти Херсонського державного університету Яковлевої Світлани Дмитрівни; к.п.н., доцента, в.о. декана факультету природознавства, здоров’я людини та туризму Херсонського державного університету Глущенко Ірини Іванівни.

Початок реєстрації учасників з 09 години в холі конференц –зали дитячої обласної консультативної поліклініки.

Направити для участі заступників головних лікарів з дитинства та пологової допомоги, районних педіатрів, завідувачів дитячих відділень, лікарів загальної практики-сімейної медицини, районних дорослих та дитячих неврологів, дорослих та дитячих психіатрів, неврологів, завідувачів неврологічними службами та відділеннями, лікарів педіатрів, логопедів та практичних психологів