ЗАПРОШЕННЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ПРЕПАРАТИ ІНСУЛІНУ

Шановні колеги!

Департаментом охорони здоров'я обласної державної адміністрації розпочинається реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну відповідно до постанов КМУ від 05 березня 2014 року № 73 та від 23 березня 2016 року № 239.

З огляду на те, відпуск препаратів інсуліну здійснюватиметься аптечними закладами, реалізацію даного проекту планується розпочати з 01 лютого 2017 року, просимо Вас долучитися до реалізації вищезазначеного пілотного проекту.

У зв’язку з цим просимо направити на адресу Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації (м. Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії, буд. 21, тел/факс 42-03-59 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) в термін до 15 січня 2017 року підтвердження наявності визначених чинним законодавством умов для зберігання інсулінів, можливості забезпечення холодового ланцюга, наявності цілодобового інтернет зв’язку, умов забезпечення безперебійного енергоживлення у закладі, наявності окремого комп’ютера для ведення обліку інсулінозалежних осіб, можливості закупівлі інсулінів за власні кошти.

З повагою

Директор Департаменту Короленко В.М.