В Департаменті охорони здоров’я відбудеться прес-конференція

16 лютого з 10:30 до 12:30 в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я відбудеться прес-конференція на тему: «Чи гарантуватиме держава українцям безпечне материнство та дитинство у найближчі 5 років (за відсутності нової Державної соціальної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період 2017-2021 рр)?».До участі запрошуються представники засобів масової інформації.

Організатори: Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Репродуктивне здоров’я в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку/USAID у партнерстві з громадською організацією «Херсонський обласний центр «Успішна жінка».

Під час заходу планується обговорити досвід, проблеми та перспективи у сфері репродуктивного здоров’я та планування сім’ї у Херсонській області. Також буде оголошено конкурс журналістських робіт, до якого приймаються статті, опубліковані у друкованих паперових виданнях (журналах, збірниках, газетах) та на веб-сайтах, а також відео-сюжети та радіо-програми, що виходили в ефір у період з 1 грудня 2016 року і до 28 лютого 2017 року.

Учасники прес-конференції: представники Департаменту охорони здоров’я, обласного центру планування сім’ї, репродукції і медико-генетичного консультування, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головні позаштатні фахівці акушер-гінеколог, онкогінеколог Департаменту, керівництво проекту USAID«Репродуктивне здоров’я в Україні» та ХОЦ «Успішна жінка».

Місце проведення: м. Херсон, вул.295 стріл. Дивізії, 21, конференц-зал Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, 1 поверх.

Контактна особа: Наталя Шатілова, тел.: 050-525-80-56, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.