Про проведення навчального семінару у виїзному форматі «Проблеми та перспективи сучасної педіатрії»

 

Н А К А З

_08.02.2017___

 

№___54____________

На виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від                       15 грудня 2016 року № 132-Адм «Про проведення навчальних семінарів для лікарів з питань надання допомоги дорослому, жіночому та дитячому населенню у 2017 році», та з метою впровадження нормативно-правових актів з питань реформування системи охорони здоров’я, підвищення рівня професійної підготовки лікарів, які надають медичну допомогу дорослому, жіночому та дитячому населенню у сфері охорони репродуктивного здоров’я та з метою забезпечення безперервного післядипломного навчання

НАКАЗУЮ:

1. Провести 17 лютого 2017 року навчальний семінар у виїзному форматі «Проблеми та перспективи сучасної педіатрії» у 2017 році» за участю              доктора мед. наук, професора, зав. кафедрою педіатрії № 2 НМАПО ім. П.Л. Шупика Бережного В.В., доктора мед.наук, зав.кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім. П.Л. Шупика Бекетової Г.В., головних дитячих спеціалістів МОЗ України (імунолог – д.м.н., проф. Чернишенко Л.І., інфекціоніст - д.м.н., проф. Крамарєв С.О., проф., гастроентеролог –               Шадрін О.Г.). Місце проведення: ТК «Фрегат», (пр.Ушакова, 2, зал «Європейський», мінус І поверх), початок роботи о 09.00 год. Реєстрація учасників - з 8.30 год до 9.00 год. (програма навчального семінару додається).

2. Начальнику управління охорони здоров`я Херсонської міської ради Межерицькій С.В., головним лікарям лікувально-профілактичних закладів області, обласних дитячих санаторіїв, центрів первинної медико-санітарної допомоги, міських та центральних районних лікарень для участі в навчальному семінарі відрядити лікарів педіатрів, лікарів загальної практики - сімейної медицини, лікарів дитячих імунологів, дитячих гастроентерологів, інфекціоністів, дитячих фтизіатрів, підліткових терапевтів, неонатологів, лікарів-інтернів та фельдшерів відповідно до квоти (додається).

          Відшкодування витрат по відрядженню частково за рахунок організаторів (організований проїзд санітарним транспортом закладу). З питань відшкодування витрат звертися до організаторів заходу (Олена 068-356-63-64, 066-324-38-98).

          За результатами навчального семінару вручення сертифікатів.

         

3. Головному лікарю КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Холодняк І.В. та керівнику Херсонського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Каплуну І.В. надати по 2 працівники для проведення реєстрації учасників навчального семінару.

4. Головному педіатру Департаменту Карчевич Т.Є. здійснити організаційні заходи з підготовки та проведення навчального семінару.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник директора Департаменту                                                 Л.В.Бондарева