VI Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України»

 

З 25 по 27 квітня 2017 року у столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться найбільш масштабна та авторитетна подія в галузі охорони здоров'я України — VIII Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині здоров’я нації». Форум єміжнародною платформою для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців у сфері охорони здоров'я, конструктивного діалогу влади та медичної спільноти. Захід має унікальний формат, що поєднує потужну науково-практичну програму, фахові школи та найбільші на теренах України спеціалізовані виставки.

Науково-практична програма Форуму реалізується в рамках VI Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України». У рамках Конгресу провідні українські та зарубіжні науковці галузі охорони здоров’я проведуть близько 70 науково-практичних заходів, майстер-класів з метою професійного навчання та підвищення кваліфікації понад 15 000 спеціалістів.

Про актуальність та авторитетність Форуму та Конгресу свідчать щорічне розширення професійної аудиторії, зростання кількості провідних вітчизняних та іноземних доповідачів, чисельність і географія експонентів, масштабність експозиції. За всі роки проведення Форуму цей захід відвідали понад 73 000 фахівців охорони здоров'я з України та зарубіжжя, відбулося 400 науково-практичних заходів, експерти галузі охорони здоров'я представили понад 3300 доповідей виступили, у виставках взяли участь понад 2200 вітчизняних та зарубіжних експонентів.

Також водночас із Форумом відбудеться Міжнародний стоматологічний конгрес.

Конгреси внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році».

Підтримка Форуму Департаментом та Ваша особиста участь у ньому допоможуть провести захід на найвищому рівні та сприятимуть розвитку галузі охорони здоров’я в умовах реформ.

 

 

 Науково-практична програма Міжнародного медичного конгресу

 

З повагою,

генеральний директор компанії LMT

та Оргкомітет Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації» В.Ю. Ткаченко